Larja e Tepiheve

Numri i shpalljes: 9145 | Postuar në: 01.10.2015, 10:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kompania per Larjen e Tepiheve
Bejme Larjen e Tepiheve ne menyre profesionale dhe me mjete te teknologjise se fundit.
Na kontaktoni ne Nr. 044 399 282
viber +377 44 452 107
Ne vime i marrim dhe i kthejme ato.
Transporti Gratis

Ju mire presim

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Lika Fresh