Moler profesionalist

Numri i shpalljes: 882 | Postuar në: 04.06.2013, 04:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, ofrojmë kataloge ngjyrash gjindem ne prishtinë.. mob. 044 29 69 33

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 tahir