Blini online, veshje unike, me cmime fantastike

Numri i shpalljes: 838 | Postuar në: 14.05.2013, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: <104

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Veshje fantastike,vizitoni faqen tone te per te pare modelet:
UniqueFashionStyleAL

E-MAIL: uniquefashionstyleal@gmail.com

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Bliss Fashion AL >(Ndërmarrje)