Hotel Velipoja Velipoje - Hapet sezoni veror - **Dhoma me qe

Numri i shpalljes: 836 | Postuar në: 13.05.2013, 10:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i shpalljes: Shitet


Japim me qera dhoma te kompletuara me te gjitha pajisjet. Bagazhi i vetem qe duhet te merrni jane valixhet me rrobat e tuaja, per gjithe te tjerat kemi menduar ne! Ndodhemi ne plazhin e Velipojes ne nje zone te qete, te paster dhe larg zhurmes. Per familjet qe duan relax dhe jo lodhje edhe gjate pushimeve Hotel Velipoja eshte vendi juaj! Per me shume info mund te na kontaktoni ne:

- cel +355 68 208 5151
- email hotelvelipoja@gmail.com »
- website www.hotelvelipoja.eu
- ose nepermjet ketij lajmerimi :-)

Cmimet varen nga periudha e ardhjes dhe nga kohezgjatja e qendrimit. Per me shume info dhe foto rreth hotelit dhe plazhit te velipojes vizitoni faqen tone te internetit (www.hotelvelipoja.eu).

Hotel Velipoja - We love summer! ;-)

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Qerim