PERKTHYES

Numri i shpalljes: 817 | Postuar në: 04.05.2013, 09:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Udhëzime, Libra instrukcione

Lloji i shpalljes: Shitet


Bej perkthimin nga gjuha shqipe ne gjuhet: Serbishte, Kroatishte, Boshnjakishte dhe anasjelltas, te gjitha dokumentacioneve, per pensione, vetura troje etj. perkthyes i licencuar. nr. ikontaktit 044 406-147

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 elez Baxhaku