Dergoni Sms Falas

Numri i shpalljes: 771 | Postuar në: 13.04.2013, 15:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Blogu ''Sms Falas'' ofron me dhjetra menyra se si mund te dergohen sms falas ne Shqiperi, Kosove dhe anemban botes. Provojeni dhe jepni edhe sygjerimet tuaja rreth menyrave te reja per te derguar sms falas.

[URL="http:

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 MawAgency