shes gjipin opel frontera

Numri i shpalljes: 766 | Postuar në: 13.04.2013, 06:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Frontera

Viti: 1994

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: blu

Çmimi: 2.950 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


shes gjipin ne gjendje shum te regullt dhe i rujshem shum telefoni 044 543 219

 Dardanë

 egxon demolli