APLIKO PÊR MIFRIM PËR MIGRIM PËR KANADA

Numri i shpalljes: 735 | Postuar në: 07.04.2013, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Viza dhe regjim vizash

Lloji i shpalljes: Shitet


Agjencioni EUROTRAVEL që gjendet në Vushtri te Kalaja, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja të aplikimit për migrim në Kanada. Për më shumë detaje vizitoni agjencionin tonë ku mund të merrni shumë e shumë këshilla e sygjerime rreth plotësimit dhe realizimit të ëndrës suj për tu bër banor I përshershëm I Kanadasë. Kontakto: 045/384 300 049/ 588 225

 Vushtrri

Dërgo E-mail

 EUROTRAVEL >(Ndërmarrje)