Blusa me menge te shkurtra per meshkuj

Numri i shpalljes: 666 | Postuar në: 18.03.2013, 13:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësi: S

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Blusa per Burra 500.000 cope mëngë të shkurtra "Nath" te quajtura Europa

Sizes: S-XXL

Nr i ngjyrave: 7 (E bardhe, e zeze, e verdhe, blu e thellë, e kuqe,e jeshile, blu)

Nr i stileve: 1 Style

100% Pambuk 145GSM qendisje Jersey Single

Përshkrimi Style:Me jake rumbullake dhe mëngë të shkurtra

Miniimumi kerkeses: Cdo kerkese eshte e pranushme.

Çmimi Ngjyra bardhë : 1,65 euro per cope.

Çmimi Ngjyra tjera: 1,75 euro per cop.

Per me shume info. qendrojme ne disposizionin tuaj.

Faleminderit nga Halil Sali

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Halil Sali