bejme sherimin me alternativa te ndryshme natyrore

Numri i shpalljes: 635 | Postuar në: 08.03.2013, 00:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


bejme ngjeshjen e kerthizave,te kembeva te thyera ,te lujtura prei vendi etj,jemi te deshmuara ne kete drejtim ,pagesa sipas marrveshjes gjendemi ne fshatin hajvali afer gjamis ,mjeke popullore Bukurije sopijani nr i telefonit...044 642 012

 Prishtinë

 bukurije sopijani