Leshohet Lokali Me Qera 55 m2 Ne Lagjen e Spitalit

Numri i shpalljes: 630 | Postuar në: 06.03.2013, 14:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 220 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qera ne lagjen e spitalit , ka 55 m2 dhe posedon sheshin para me gjelbrim .
Lokali eshte ndertim i ri dhe eshte i pershtatshem per qdo veprimtari .

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 burim