Karrika per zyre dhe shtepi

Numri i shpalljes: 624 | Postuar në: 05.03.2013, 17:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim karrike me shumice dhe pakice per zyre dhe shtepi. Gjithashtu bejme edhe furnizime me shumice me karrike te llojeve te ndryshme per depo dhe dyqane (shitore). Furnizimin mund tua sjellim ne Kosove, Shqiperi, Maqedoni, Mal te Zi, Serbi, kudo qe ndohet depoja apo dyqani (shitorja) juaj. Te gjitha jane te reja dhe te paperdora, direkt nga fabrika, me paketim te fabrikes.

Pervec kesaj bejme edhe importin e cfaredo lloj malli nga jashte, nga cdo vend i botes.

Importin e mallrave tuaja mund t'ua sjellim nga cdo vend i botes ne cdo vend te botes (Evrope, Amerike, Azi, Afrike, Australi).

Kontaktoni ne numrin e meposhtem per keto oferta.

Cmimet jane sipas marreveshjes.

 Prizren

Dërgo E-mail

 Fisnik