BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

Numri i shpalljes: 62321 | Postuar në: 21.08.2023, 14:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 92

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 300 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


📌LESHOHET BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE 📌
🏢Kati 1
📐Siperfaqja: 92m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 Dhoma gjumi
✔️2 Banjo
✔️Ballkon
Banesa eshte e re dhe deri ne fund te muajit mobilohet teresisht.
📍 Banesa gjendet afer restaurant Nuarit ne objektin e ACE Group.
Çmimi i qiras eshte 300 euro per muaj plus 200 euro depozita.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber) +38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)