LESHOHET BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

Numri i shpalljes: 62315 | Postuar në: 14.08.2023, 15:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 61

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 220 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


📌LESHOHET BANESA ME QIRA NE RRUGEN IDRIZ BREZNICA NE FUSHE KOSOVE📌
🏢Kati 1
📐Siperfaqja: 61m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️WC
✔️Ballkon
📍 Banesa gjendet ne objektin e Model Sllovenias dhe leshohet per here te pare me qira.
Çmimi i qiras eshte 220 euro per muaj plus depozita.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)