Toyota Rav4 DIESEL 2014

Numri i shpalljes: 62310 | Postuar në: 08.08.2023, 03:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i shpalljes: Shitet


Donacion i makinës sime Toyota RAV4 Diesel 2014

Përshëndetje! Emri im është Stambergs Dainis, unë vij nga Letonia. Gjatë një udhëtimi të papritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vendosa t'i dhuroj dikujt një nga makinat e mia të bukura si falënderim Zotit për mbrojtjen që ka pasur mbi jetën time dhe familjen time. .

Nëse jeni të interesuar, mund të më kontaktoni përmes:
Email: stambergs61@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 STAMBEERGS