SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE

Numri i shpalljes: 62303 | Postuar në: 02.08.2023, 16:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 103

Ngrohja: Qendrore

Kati: 6

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE📌
🏢Kati 6
📐Siperfaqja: 103m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 dhoma gjumi
✔️2 Banjo
✔️Ballkon
✔️Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
📝Banesa ka flete poseduese.
📍 Banesa gjendet afer Furra Europes, objekti i Chelsea Point
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️(Viber)+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)