SHITET SHTEPIA NE GJILAN

Numri i shpalljes: 62300 | Postuar në: 28.07.2023, 15:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 450

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 3 ari

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET SHTEPIA NE LAGJEN E RE NE RRUGEN HASAN REMNIKU - GJILAN📌
📐Siperfaqja e shtepis: 450m2
🏠Shtepia eshte 4 katshe.
🏠Shtepia posedon:
✔️Dy hyrje, dy lokale
▫️Kati 1:
✔️Sallon me kuzhine
✔️Dhome gjumi
✔️Banjo
✔️Garazhd
▫️Kati 2:
✔️Dy lokale
✔️Sallon me kuzhine
✔️Banjo
✔️Ballkon
▫️Kati 3:
✔️4 dhoma gjumi secila dhome ka dhe banjo
✔️Depo
▫️Kati 4:
✔️Sallon nenkulem
✔️2 Ballkona ne dy anet e shtepis.
🏠Shtepia eshte e mobiluar me standarte te larta dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.
🏠Shtepia ka infrastrukture te kompletuar si: rrugen e asfaltuar, kamera 24 ore, ndricim, ujesjelles dhe eshte lagje e qete per banim.
📝Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt.
Çmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)