SHITET PARCELA NE CAGLLAVIC - PRISHTINE

Numri i shpalljes: 62290 | Postuar në: 19.07.2023, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2800

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


📌SHITET PARCELA NE ÇAGLLAVIC📌
📐Siperfaqja: 28 ari
📍 Parcela gjendet mbrapa spitalit Fati im dhe mbrapa lagjes Joni.
📍 Parcela gjendet ne nje vend shume te pershtatshem per ndertime afaristo - biznesore.
Çmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni :
instagram: agjensioni_rrethi
☎️+38348315333
☎️+38348316333
📩 agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 AGJENSIONI RRETHI >(Ndërmarrje)