Kerkojne mirembajtese

Numri i shpalljes: 61238 | Postuar në: 23.05.2023, 11:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Swiss Apartments Prishtina ofron punë për një pozitë pune:

- Mirëmbajtëse (F)

Detyrat dhe përgjegjësitë:
• Bën pastrimin e objektit dhe apartmenteve;
• Kujdeset për higjenën.


• Të gjitha të interesuarat mund të kontaktojnë përmes numrit të telefonit +383 45 992 882.
Adresa: Rr. Ekrem Rexha nr.5, Dragodan Prishtinë.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Swiss Apartments Prishtina >(Ndërmarrje)