Shes TV LG 32"

Numri i shpalljes: 61201 | Postuar në: 04.04.2023, 02:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: LG

Produkt: Plazmë

Madhësi: 81 cm (32 inch)

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes TV LG 32"
Shes TV LG 32" ne gjendje shum te mir .
Punon ne menyre perfekte nuk ka asnje defekt .
Shes per shkak te ndrimit te oredive ne shtepi.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Nuhi