Shes Shtrat dy Kate

Numri i shpalljes: 61153 | Postuar në: 14.02.2023, 18:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dyshekë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Shtrat dy Kate ne gjendje shum te mir bashke me dysheket .
Mund te perdoret per femijet e vegjel po ashtu edhe per student/e.
Per me shum keni fotot.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Nuhi