Lëshoj banes me qira me hyrje të veqant

Numri i shpalljes: 61127 | Postuar në: 05.01.2023, 23:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Lëshoj banes me qira me hyrje të veqant kati i tret në kuadër të shtëpis me mobilje ndërtim i ri dhe me paisje të amvisërisë si lavatriqe shporet elektrik frigorifer të reja banesa ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhina e veqant banjo taras etj banesa gjendet në lagjen taukbashqe prishtinë preferoj qift familje të punsuar për info tjera lajmronu në kët numër +38344361093 dhe vajbër i njejti qmimi 250 për afat gjatë qmimi negocjohet

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 blerim