Shitet Biznesi i Floktarise per femra.

Numri i shpalljes: 61107 | Postuar në: 09.10.2022, 11:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Parukeri ,Estetike, Kozmetike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Biznesi i Floktarise per femra. Biznesi eshte Aktiv qe 15 vite. Te gjitha paisjet jane pothuajse te reja. Enterier Modern. Ndriqim dhe paisje Efiqiente. Me ngrohje Qendrore te qytetit. I renovuar vitin e kaluar. Lokacioni shume atraktiv. I gjithe klientela eshte e perzgjedhur.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Pfazliu