Bicikleta Gravel Focus Paex Paralane AL

Numri i shpalljes: 61103 | Postuar në: 15.09.2022, 12:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 840 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bickleta eshte pothuajse e re
me korniz alumimi dhe pirun karboni
e madhesise (M) me shpejtesit 11-36 me 44T
frenat dhe nderruesit e shpejtesit i ka srem apex
gomat shwalbe G-one 700x38
bicikleta eshte e ardhur prej gjermanise dhe eshte mark gjermane

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim