Shiten garniturë per ndejë

Numri i shpalljes: 61082 | Postuar në: 06.07.2022, 12:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet seti i ndejës- dy kanepe dhe nje fotele, te perdorura shumë pak.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 qajeti