Bizhuteria Noli

Numri i shpalljes: 61081 | Postuar në: 06.07.2022, 01:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Apliko për punë
•Bizhuteria Noli
•Kërkon punëtor - 1 shitës dhe 3 shitëse .
•Orari 07:00 /16:00
•Me kontrat pune
•E Diela pushim

•Lokacioni-
Tregu me shumicë afër Klan Kosovës

Kontaktoni në nr Tel/044/174/240
H

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Arbnor