Shitet dhome per femuj

Numri i shpalljes: 61044 | Postuar në: 11.06.2022, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet komplet dhoma per femij. Dhoma ka dy shtreter dhe 2 tavolina me nga 4 fijokë.
Dhoma eshte e pademtuar dhe pa asnje gervishje, e maruar me mediapan.
Per me shumë info, na shkruani ne viber +38344211969 ose tel 044211969

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Gani