Lokal me qera - Te lesna

Numri i shpalljes: 61042 | Postuar në: 07.06.2022, 22:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 66

Kati: 1

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qera tek Lesna.
Lokali ka siperfaqe 66m2 dhe eshte me pamje te plote ka rruga kryesore

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Privat