Leshoje banesen me qira

Numri i shpalljes: 61040 | Postuar në: 23.05.2022, 23:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoje banesen me qira te Qafa kati dyte eshte e pershtatshme per banim dhe zyre.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Prishtina