Parcele ne Zllatar

Numri i shpalljes: 61035 | Postuar në: 05.05.2022, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 100.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet parcela prej 5 ari ne Zllatar, 100 metra nga restaurant Panorama. Parcela ka infrastrukture te kanalizimit dhe ujit. Cmimi me marreveshje. Ndermjetesimi i agjencionit nuk vjen ne konsiderim. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 049930130 ose nepermjet linkut per email!.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ardian Doko