Leshoj Banese me qira

Numri i shpalljes: 61033 | Postuar në: 04.05.2022, 08:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 200 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesë me Qira

Ndërtesa gjendet afër furrës ,, Qerimi II ’’me adresë : Bregu i Diellit rruga “ Vellezerit Gërvalla ‘’. Prishtinë ,

-Nertesa ka rrymë , ngrohje qendrore me Termokos, kobllovik dhe internet .

Ndërtesa ka 2 (dy) dhoma , 1 (një) dhomë gjumi dhe 1 (një) dhomë dite – Sallon , trepezarinë kuzhinën , paradhomën dhe Ballkon , wc banesa gjindet në katin e 4 (kater) dhe ka 70 metër - katror.

Kontakti :
Zenel Hajdari : 044/426-022

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim