Mjeku në shtëpin tuaj

Numri i shpalljes: 61029 | Postuar në: 26.04.2022, 20:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Mjeku në shtëpin tuaj 👨‍⚕️⚕🚑

Ofrojmë këto shërbime;

▪️Vizitë mjekësore shtëpiake
▪️Pastrim të plagëve
▪️Vendosjen e kateterëve urinar
▪️Shpërlarjen e fshikzës urinare
▪️Dhënie të terapisë parenterale
▪️Shpërlarje te veshëve
▪️Konsulta shëndetësore

📍Prishtinë-Fushë Kosovë
📞044650710

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Mjeku në shtëpin tuaj >(Ndërmarrje)