Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtin

Numri i shpalljes: 61025 | Postuar në: 03.04.2022, 20:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 118

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose me Vila në Brezovicë ,Rugovë, Prevallë, po edhe me toka në Kosovë.Shitet dhe mund të ndërrohet banesa në Bregun e Diellit ,në rrugën “Bedri Shala” NR-80/10.10.000 Prishtinë.
Banesa posedon 1 dhomë, sallon ndeje, 3 dhoma fjetje ,kuzhinë,1. shpajz,1.banjo ,1.koridor dhe 1.ballkon me ndriçim dielli që nga lindja deri në perëndim .Po ashtu banesa ka edhe një garazhë dhe bodrumin e vet me Nr-10. Objekti ka 5 kate , banesa është ne katin 4 dhe pa ashensor, por banoret planifikojnë ta montojnë ashensorin. Ndërtimi është i pas luftës nga e cila është rinovuar edhe një herë siç shihet edhe në fotot e më poshtme. Kuzhina është e re modeli ma i ri. Banesa ka 101 m² 12m² garazh dhe 5 m² bodrum ,118 m² gjithsejtë. Pos garazheve aty janë dhe 3 parkingje për mysafir.

Banesa gjendet afër xhambazëve qe përfshihet me lagjen Bregu i Diellit. Për 7 minuta këmbë arrin ne qendër të qytetit të Grand Hoteli. Autobus ka në çdo 15 minuta. Është afër edhe me Qendrën e studentëve. Lokale , restorante shitore, shkolla , qendra spitalore ,barnatore dhe shërbime shëndetësore ka në afërsi te mjaftueshme paralel me rrugën B.
Çmimi i shitjes është sipas marrëveshjes ose ka edhe si opsion ndërrim me një banesë banesë në Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose me Vila në Brezovicë ,Rugovë, Prevallë, po edhe me toka në Kosovë.
.
Kontakti dhe informatat në Gjermani të pronari Asllan Dibrani:
Kontaktoni me ne si me poshtë:
Tel: 00383-49578008 gjithë aktual vetëm ne viber dhe Watsaap edhe në kohën sa jam në Gjermani .
Mobil: Tel: 004917640176407 Asllan Dibrani Viber dhe Watsaap
Mobil: 0049 - 1773359622 Meriton Dibrani Viber dhe Watsaap


Po, edhe përmes emalit info@dibrani-transport.de Stuttgart-Gjermani mund të na shkruani. Po eshtë në FB Asllan Dibrani

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Dibrani Trasport për Kosovë nga Gjermania