SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

Numri i shpalljes: 61022 | Postuar në: 25.03.2022, 14:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 180

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 236

Çmimi: 165.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


SHITET SHTËPIA (AFËR KOMUNËS- QENDRËS-4 MIN.)është dy katëshe me dy hyrje,180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe posedon :
– 2 Sallona ;
– 1 Kuzhinë ;
– 3 Dhoma gjumi ;
– 2 Banjo ;
– 2 Terasa ;
– 1 Verandë ;
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
– Pelet ;
– Rrymë elektrike ;
– Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
Shtëpia nuk është në hipotekë.
Shtëpia ka shumë afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret… 35-100 metra.
Komunën dhe tregun afër.
Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.
Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +383 45 587 000(+viber).

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Demir