Banesa me qira Banjes e Pejes

Numri i shpalljes: 61013 | Postuar në: 24.02.2022, 09:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 10002

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Restorant "Melvin Palace", ne Banje te Pejes, per vizitoret e vet ofron dhoma me kushte te mira dhe meny te pasur e me çmime te favorshme.
Po ashtu, leshojme edhe banesa me qira ( te reja) me te gjitha kushtet dhe mjetet moderne per banim.
Gjendemi ne qender te Banjes se Pejes, vetem 50 metra perballe ujit te nxehte (termomineral), Banja-Ilixha.

 Pejë     Pejë 30010

Dërgo E-mail

 Hotel "Melvin Palace"