Divan i palosshëm me krevat modern të shtrirë me rrota Kreva

Numri i shpalljes: 61003 | Postuar në: 07.02.2022, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 38 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Karrige

Lloji i shpalljes: Shitet


Divan i palosshëm me krevat modern të shtrirë me rrota Krevat divan i palosshëm me hapësirë ​​ruajtëse.

Ne jemi furnizuesit kryesorë të mobiljeve. Gamat tona të divaneve përfshijnë të veshur plotësisht me susta, mbulesë, mbulesë gjumi dhe 100% lëkurë origjinale. Si një kompani udhëheqëse e divaneve, pëlhurat e Coricraft janë me cilësi të lartë dhe janë bërë për të qëndruar. Divane prej lëkure origjinale. Dhoma gjumi elegant. Mobilje me cilësi të lartë. Ngrënie me stil.
Specifikim

Stili i dizajnit: Modern
Karakteristika: i shtrirë, i rregullueshëm (tjetër), i rregullueshëm (lartësia), i zgjatshëm, i palosshëm, rrotullues, kapak i lëvizshëm
Materiali i kornizës: Metal
Materiali i tapicerisë: Pëlhurë
Fryrëse: Jo
Paketimi i postës: Y
Aplikimi: Zyra e shtëpisë, Dhomë Dite, Dhoma e gjumit, Punëtoria
Madhësia:0.65m/0.8m/1m/1.2m/1.5m
Madhësia e produktit:65-150x72x82
Madhësia e paketimit:65-150x125x22
Pesha bruto: 15-30 kg

Ne dorëzojmë CIF në destinacionin e blerësit dhe gjithashtu bëjmë dërgesën e mostrës me kërkesë të blerësit. dërgoni kërkesën me informacionin tuaj të plotë të kontaktit për më shumë detaje mbi produktet tona. Ju lutem më kontaktoni përmes WhatsApp tim: 0027840402260

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Markhus Toni >(Ndërmarrje)