Shitet motorri skuter 125 kubik i ardhun nga jashti

Numri i shpalljes: 60997 | Postuar në: 24.01.2022, 20:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Yamaha

Lloji: Skuter

Viti: 1999

Modeli: Yjama

Kilometra:: 0

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet motorri skuter 125 kubik i ardhun nga jashti dogane e pagume shum i rujtun pa as ni defekt dhez ne qels dhe ne kam me drita me tregusa me krejt ne rregull

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 Enver