Ipet me qira placi 45 ari për biznes:

Numri i shpalljes: 60995 | Postuar në: 20.01.2022, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4500

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Me qira


Ipet me qira placi 45 ari për biznes:

Ipet me qira placi 45 ari për biznes dhe veprimtari të ndryshme .Placi ka pozite shume të mirë në rrugën kryesore Prishtinë për Gjilan ,1 km pas Gorenjes në Veternik, pran objektiti të “Kohës Ditore”.
Placi është i përgaditur dhe i ngjeshur shumë mirë me zhavorr dhe rërë .Vendi është në zonën indistriale. Ka hyrje dhe dalje të dyfishta.
Kontaktoni me pronarin Ramadan Dibrani :
Tel ne Kosovë: 00383-49214772
Në Gjermani : 004915233868015
Te dy telefonat kanë edhe Viber dhe Watsaap

 Prishtinë     Prishtinë 10050

Dërgo E-mail

 Dibrani Trasport për Kosovë nga Gjermania