Plane per shtepi ( projektim dhe ndertim)

Numri i shpalljes: 60987 | Postuar në: 21.02.2022, 10:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 200

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 300

Çmimi: 999 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Bëjmë projektimin dhe ndertimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,
gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave.
Per shtepit e prezantuara ne foto mundemi me be modifikime te nevojshme ne menyr qe ti pershtatemi kerkesave te investitorit

Projektimi behet nga magjister te Arkitektures dhe te Ndertimtarise.

Pasi te perfundoj projekti per shtepi jua dergojm oferten finale per ndertim te shtepise,
1. Me sistemin qelesat ne dore
2. Ndertim i vrazhde.
Ndertimi behet me punetor me pervoj shumëvjeqare.

Posedojm mbi 1500 plane te te gjitha llojeve,keto plane mund ti shihni ne facebook
linku per facebook
www.facebook.com/HbKuqi
www.instagram.com/hbkuqi

Për më shum informata na kontaktoni.

+383/44-622-187
+383/49-14 10 84

#shtepimoderne
#shtepinjekateshe
#planepershtepi
#shtepidykateshe
#shtepiklasike
#shtepimepishine
#projektepershtepi

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Plane per shtepi HBKUQI Projektim dhe ndertim