Loni Qeramik 043 730 017

Numri i shpalljes: 59966 | Postuar në: 08.09.2021, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Pllaka,Granit, Mermer, Sanitari

Lloji i shpalljes: Shitet


Loni Company është e specializuar për këto këto punë: Ujë dhe qeramika, montimin e hidroforëve, elemente të banjave, shkallë, granit, mermer, laminat, etj. Për me shumë shiko fotot më poshtë dhe për çdo detaj mund të thirrni në ketë numër telefoni +377 43 730 017 + viber.

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Loni Qeramik