shes pushk gjuetiie

Numri i shpalljes: 598 | Postuar në: 27.02.2013, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Gjueti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


pushka esht carabin m48 tip jugusllav posedoj leje per te

 Fushë Kosovë

Dërgo E-mail

 bekim