Pastrimi gjeneral i shtepive banesave

Numri i shpalljes: 58928 | Postuar në: 20.06.2021, 20:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisjet dhe materialet për pastrim

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejm pastrimin gjeneral te shtepive banesave me avull bejm pastrimin e kauqave me avull bejm pastrimin e dyshemeve dhe dizefektimin me avull bejm pastrimin e karikave te vetures per me shum info kontaktoni 0495529070

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Edon