AGENCY HOME VIP SHET BANESË 67m2 kati 2 në puhovcë Pejë

Numri i shpalljes: 58895 | Postuar në: 02.03.2021, 22:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Qendrore

Kati: 2

Çmimi: 680 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Agjencioni për patundshmëri
-” AGENCY HOME VIP ” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet në Lagjen Puhovc afer Lumbardhit.

📐Sipërfaqja 67.56m2
📝Ka dokumentacion të rregullt
🏢Kati parë (1)
🏗Ndërtim i ri (Në ndërtim e sipër)
🏷E shtruar-Laminat
🔥Ngrohjë qëndrore me energji elektrikë
🌴Ka gjelbërim dhe qetësi
🌲Ndodhet në një pozitë shumë të mire (me pamje piktureske te bjeshkeve te Rugoves)
Renditja e Banesës:
🛋• Dhomë dite me kuzhinë
🛌• Dhomë të fjetjes -1
🛁• Banjo -1
🪟• Holli
🖼• Balkon -1

❇️ Andaj ju klientë të ndruar nëse Dëshironi një banesë mu afer qendres dhe në nje lagje shumë te qetë ku te gjitha qerat elemtare jan afer ja mundesija për ju .

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .
Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .
Në Skype Agency home vip Kosovo
Në facebook Home Vip-a
Në Email Agency-home-vip@hotmail.com
Apo në zyret tona ju faliminderit nga
HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.
ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë per
Ju 24/orë ju Faliminderit Respekt .,
Nga staffi Home Vip-a

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 AGENCY HOME VIP