Shitet toka per truall ,fshati Muzeqinë

Numri i shpalljes: 58886 | Postuar në: 24.02.2021, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet toka për truall në fshatin Muzeqine, toka ka rrymë, ujë dhe kanalizim, vend ideal për truall.
Çmimi sipas marrëveshjes.
nr. tel. +38976445990 ( mund të na kontaktoni ne viber dhe whatsup)

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 zach