Prodajem kucu 120m2 na placu od 14 ari u Kamenice Dardane

Numri i shpalljes: 58861 | Postuar në: 18.12.2020, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 120

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 14 ari

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Prodajem kucu 120m2 na placu od 14 ari. Dva sprata, tri spavace sobe, dva kupatila, podrum.

Izlaz na dve ulice. Na placu se nalazi i bunar i vocnjak, kao i pomocne prostorije 50m2.

Dragisha tel: 00381644474411

Shes nje shtepi prej 120m2 ne nje truall prej 14 hektarësh. Dy kate, tre dhoma gjumi, dy banjo, bodrum.

Dalja në dy rrugë. Në parcelë ka një pus dhe një pemishte, si dhe dhoma ndihmëse 50m2.
Dragisha tel: 00381644474411

Ich verkaufe ein Haus von 120m2 auf einem Grundstück von 14 Hektar. Zwei Stockwerke, Keller, drei Schlafzimmer, zwei Badezimmer, Keller.

Ausfahrt zu zwei Straßen. Auf dem Grundstück befinden sich ein Brunnen und ein Obstgarten sowie Nebenräume 50m2.
Dragisha tel: 00381644474411

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Dragisha