Ofroj mundesi punesimi

Numri i shpalljes: 58842 | Postuar në: 12.10.2020, 23:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Të tjera

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj mundesi punesimi per mësimëdhënës dhe akademik ne gjithe teritorin e Kosoves.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Drita Zogjani