Pastruse

Numri i shpalljes: 58805 | Postuar në: 14.07.2020, 16:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj pun per nje pastruse .puna prej 09:00 deri ora 13:00 dyher ne muaj,Per momentin mundesohet tani punsimi me orar te plot edhe me rrog mesatare .Falemidnerit

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 kompani pastrimit