Ofroj punë Suvatues

Numri i shpalljes: 58784 | Postuar në: 14.06.2020, 16:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ndërtimi, Arkitekturë

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj punë për mjeshtër dhe ndimës Suvatues, fasader, gipser, etj.

 Deçan     Deçan

 BOJKU >(Ndërmarrje)