Fellne

Numri i shpalljes: 58776 | Postuar në: 01.06.2020, 17:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


shes fellne 15 ne gjendje shume te mir jane perdorur pak vetem dy dimra ne goma te dimrit me 5 shtrafa mund te perdoren per golf 5,6 touran skoda seat opel

 Viti     Pozhoran

Dërgo E-mail

 Agon