shitet banesa ne fush kosov

Numri i shpalljes: 58769 | Postuar në: 21.05.2020, 12:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 470 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Banesa esht ne kompleksin Eliza B -B8 kati 5 tipi T2- 89.20 m2 nga perendimi me pamje ka parku, ne anen kah pompa kastrati
Banesa ka 2 dhoma te gjumit sallon me kuzhin banjo dhe shpajz
Banesa perfundon ne dhjetor 2021

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 valbon